Име:

Мая Божидарова Манолова

Роден/а на:

4 Май 1965 година, 53 години, 6 месеца

Място на раждане:

Кюстендил

Към момента няма статии с участието на Мая Божидарова Манолова
Към момента няма качени клипове с участието на Мая Божидарова Манолова
Към момента няма галерии с участието на Мая Божидарова Манолова
Към момента няма снимки с участието на Мая Божидарова Манолова

Информация

Професия: юрист

Специалност: право, икономика, история

Езици: руски; английски;

Семейно положение: омъжена

Избирателен район: КЮСТЕНДИЛ

Избрана с политическа сила: "Коалиция за България" (33.98 %)

Участие в НС: 40-то Народно събрание

Парламентарна дейност:

* 40-то Народно събрание - Член (11.07.2005 - 2009)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Член (11.07.2005 - 18.08.2005)

* Временна комисия по правни въпроси - Член (15.07.2005 - 24.08.2005)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Секретар на ПГ (18.08.2005 - 2009)

* Комисия по правни въпроси - Член (24.08.2005 - 2009)

* Комисия по енергетиката - Член (24.08.2005 - 20.02.2008)

* Делегация в Съвместния парламентарен комитет България - Европейски съюз - Член (28.09.2005 - 2009)

* Временна комисия за подготовка на предложения за промени в Конституцията на Република България - Член (18.01.2006 - 30.03.2006)

* Временна комисия за установяване на отнетото и възстановено имущество на семействата на бившите царе Фердинанд I и Борис III и техните наследници - Член (15.03.2006 - 03.08.2006)

* Временна парламентарна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Павел Михайлов Чернев, народен представител в 40-то Народно събрание - Председател (08.06.2006 - 08.07.2006)

* Временна комисия за обсъждане на проекта и предложения за промени в Конституцията на Република България - Член (11.10.2006 - 02.02.2007)

* Временна анкетна комисия за изясняване на случая "Куйович" - Член (07.02.2008 - 28.03.2008)

* Комисия по местно самоуправление, регионална политика и благоустройство - Член (20.02.2008 - 2009)